• Jesteśmy grupą profesjonalistów, ponieważ od nastu lat wyznajemy zasadę: "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci,  
  • nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my." - Henry Ford.  

Serwis, naprawa maszyn budowlanych - Warszawa

Profesjonalny serwis maszyn budowlanych 24h

 

serwis, naprawa maszyn budowlanych - warszawa

Wajakom oferuje Państwu profesjonalny mobilny serwis i naprawę maszyn budowlanych lub maszyn drogowych. Warszawa, a także każde miasto w Polsce jest obecnie w naszym zasięgu, dzięki szerokiej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami. W przypadku długodystansowych wyjazdów stosujemy specjalne zniżki na transport dla klienta, po wcześniejszej rozmowie i wywiadzie. Oferujemy także mobilny serwis maszyn budowlanych!

 

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Mobilny serwis maszyn budowlanych zajmuje się naprawami maszyn budowlanych i drogowych w całym kraju, a nawet za granicą.

Wykonujemy remonty bieżące jak i generalne naprawy maszyn budowlanych i drogowych wszystkich uznanych marek. Nasza wysoko doświadczona kadra pracowników, dzięki dostępowi do najnowszej technologii jest w stanie naprawić każdą maszynę budowlaną.

Maszyny budowlane jakie serwisujemy od lat to m.in: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, mini-ładowarki, ładowarki-gąsienicowe, spycharki, zgniatarki, równiarki, pogłębiarki, betoniarki, żurawie etc. to urządzenia, z którymi mamy najczęściej do czynienia. W ciągu kilku lat, dzięki współpracy z renomowanymi markami oraz przeprowadzeniem kilkuset realizacji nasz serwis maszyn budowlanych i maszyn drogowych stał się ekspertem na rynku.

 

Co obejmuje serwis maszyn budowlanych i drogowych?

Oferujemy serwis maszyn budowlanych i maszyn drogowych, w którego zakres wchodzą:

• przeglądy okresowe i techniczne zgodnie z wytyczoną dokumentacją papierów,

• diagnostyka maszyn budowlanych oraz maszyn drogowych

• remonty całościowe, remonty częściowe

• naprawa maszyn budowlanych, naprawa maszyn drogowych

• naprawa silników, skrzyni biegów

• montaż i demontaż elementów do maszyn budowlanych lub maszyn drogowych

• regeneracje turbin, całych podzespołów i wiele innych!

 

Części zamienne do maszyn budowlanych

Oprócz profesjonalnego i mobilnego serwisu maszyn, w naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne części zamienne do maszyn budowlanych oraz zamienniki oryginalnych części zamiennych. Mobilny serwis maszyn wykonujemy w miejscu wskazanym przez Klienta. Posiadamy w pełni wyposażone samochody serwisowe.

 

Naprawa maszyn Cat, Case, Mista, Hamm, John Deere, etc.

Naprawa maszyn budowlanych i urządzeń dotyczy między innymi następujących producentów: John Deere, Case, Bomag, Hamm, Cat, Wirtgen, Streumaster, Mista, Arsenal, Massey Ferguson.

serwis, naprawa maszyn budowlanych cat - warszawa       mista serwis maszyn budowlanych - warszawa      serwis maszyn budowlanych - warszawa hamm   

  serwis bomag maszyn budowlanych - warszawa      wirtgen serwis i naprawa maszyn budowlanych warszawa     serwis maszyn budowlanych, naprawa massey-ferguson warszawa

serwis case - naprawa maszyn budowlanych warszawa    serwis john-deere maszyn budowlanych warszawa             serwis streumaster maszyn budowlanych warszawa

 

Kompleksową usługę serwisu maszyn kierujemy do firm, które mają już za sobą wizyty serwisów wymieniających wszystko co się da, byle by naciągnąć klienta, aby w końcu okazało się, że przyczyną awarii była uszczelka…

serwis maszyn budowlanych warszawa

Wyznajemy również zasadę Henrego Forda: "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my." - Henry Ford.

naprawa maszyn budowlanych warszawa

Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy skuteczność i pewność wykonywanych przez nas napraw. Nasza firma jest w stanie zapewnić kompleksową naprawę oraz serwis maszyn budowlanych każdej marki.

 

Wynajem maszyn budowlanych w czasie serwisu

Jeżeli masz w tym momencie problem ze sprzętem, a nie możesz pozwolić sobie na zwolnienie tempa realizacji, być warto rozpatrzeć wynajem maszyn budowlanych w zastępstwie. O ofercie więcej tutaj: Wynajem maszyn budowlanych.

 

Jarosław Góral - właściciel Wajakom

MOBILNY SERWIS I NAPRAWA MASZYN BUDOWLANYCH

Oferta Wajakom

 Sammie Coates Womens Jersey