• Jesteśmy grupą profesjonalistów, ponieważ od nastu lat wyznajemy zasadę: "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci,  
  • nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my." - Henry Ford.  

cat warszawa 1

CAT - WARSZAWA

Firma WAJAKOM oferuje serwis i wynajem maszyn budowlanych CAT - CATERPILLAR. Produkty firmy CAT są niezawodne, nowoczesne i precyzyjne. Siedziba firmy znajduje się w USA, natomiast fabryki w krajach takich jak: Polska, USA, Rosja, Niemcy, Anglia i wielu innych. 

cat warszawa 2

Cat stawia na technologie hi-tech, które cechują się innowacją i rozwiązaniami, które ułatwiają pracę, bądź procesy, które maszyny wykonują. Firma, oprócz swojej podstawowej działalności, skupia się na badaniach dot. zmniejszenia zanieczyszczeń przez produkowane przez maszyny, prowadzi testy swoich produktów, dba o ciągły rozwój firmy jak i również jej pracowników, bez których firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. 

Według licznych badań, maszyny budowlane firmy CAT, zdobyły najwyższe notowania. Pierwszym, badanym kryterium była bezawaryjność, na tle innych maszyn, CATEPILLAR wypadał najlepiej. Drugim kryterium , który był brany pod uwagę, była oszczędność, gdzie zajęła drugie miejsce pod tym względem. Ostatnią cechą był komfort pracy na maszynach, producent zdeklasował swoich konkurentów i zajął bardzo mocne, pierwsze miejsce.  

Dane techniczne odnośnie oferowanego produktu CAT: KOPARKO-ŁADOWARKA

Oferta Wajakom

 Sammie Coates Womens Jersey